Automekanika استانبول – نمایشگاه بین المللی تجارت ترکیه برای صنعت خودرو

زمینه های نمایشگاه Automekanika استانبول در نمایشگاه TUYAP نمایشگاه ، مرکز همایش و کنگره در Beylikdüzü / Büyükçekmece در استانبول ترکیه برگزار می شود. سایت این نمایشگاه مجموعه ای از امکانات را برای بازدید کننده بین المللی مانند دستگاه های خودپرداز ، تسهیلات تبادل ، غرفه های خبری ، امکانات نماز و همچنین چندین فروشگاه مواد غذایی با غذای بین المللی و ترکی فراهم می کند. Automekanika استانبول در تاریخ 7 آوریل به دنبال چهار روز نمایشگاه تجاری با تعداد رکورد غرفه داران ، بازدید کنندگان بیشتری نسبت به سال 2018 و رکورد جدیدی برای میزان فضای نمایشگاه به پایان رسید. این رویداد 48،737 بازدید کننده تجارت و 1،397 غرفه دار از سراسر جهان را به خود جلب کرد. مسابقه بعدی Automekanika استانبول بین 2-5 آوریل 2020 برگزار می شود.

 

تاریخ:
02 – 05 آوریل 2020

 ۱۴ فروردین الی ۱۷ فروردین 1399

ساعات ملاقات:
2-3-4 آوریل ، 2020 / 10.00 18.00
5 آوریل 2020 / 10.00 – 17:00
محل:
کنوانسیون و کنگره نمایشگاه Tüyap نمایشگاه – Büyükçekmece / ISTANBUL

زمان باقی مانده تا برگزاری نمایشگاه بین المللی تجارت ترکیه برای صنعت خودرو

{"animation":"smooth","circlewidth":"0.1","backgroundwidth":"1.2","backgroundcolor":"#ffffff","is_days":"1","daysbackgroundcolor":"#e3be32","is_hours":"1","hoursbackgroundcolor":"#36b0e3","is_minutes":"1","minutesbackgroundcolor":"#75bf44","is_seconds":"1","secondsbackgroundcolor":"#66c5af","days_text":"\u0631\u0648\u0632","hours_text":"\u0633\u0627\u0639\u062a","minutes_text":"\u062f\u0642\u06cc\u0642\u0647","seconds_text":"\u062b\u0627\u0646\u06cc\u0647"}

تهیه کارت ورود به Automekanika استانبول – نمایشگاه بین المللی تجارت ترکیه برای صنعت خودرو

خدمات تور Automekanika استانبول – نمایشگاه بین المللی تجارت ترکیه برای صنعت خودرو

راهنما و مترجم فارسی زبان

بیمه مسافرتی تجاری

رزرو هتل

خدمات ترانسفر

تهیه بلیط هواپیما

خدمات غرفه داران Automekanika استانبول – نمایشگاه بین المللی تجارت ترکیه برای صنعت خودرو

تامین مترجم

رزرو هتل و بلیط هواپیما

قراردادهای تجاری

خدمات رزرو غرفه

غرفه سازی

خدمات تشریفات و پذیرایی

خدمات ترانسفر

طراحی غرفه

ویدئوی Automekanika استانبول – نمایشگاه بین المللی تجارت ترکیه برای صنعت خودرو

درباره Automekanika استانبول – نمایشگاه بین المللی تجارت ترکیه برای صنعت خودرو بیشتر بدانید

صنعت خودروسازی که برای شرکت در پروژه خودروهای داخلی آماده می شود ، مشتاقانه منتظر Automekanika استانبول است!

Automekanika استانبول ، سکوی بزرگ نشست صنعت خودرو که قهرمان صادرات ترکیه است ، امروز درهای خود را باز کرد. Automekanika استانبول با حمایت وزارت اقتصاد برگزار می شود پویاترین و گسترده ترین رویداد خودرو در منطقه است و طی چهار روز آینده ، تولید کنندگان خودرو این فرصت را دارند تا محصولات فناوری پیشرفته خود را به خریداران عمده صنعت خاص در سراسر جهان ارتقا دهند. .

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه که با حضور 1،352 غرفه دار از 38 کشور جهان برگزار شد ، الکساندر کوهل هانوفر نمایشگاه مدیر کل ترکیه سخنرانی زیر را بیان کرد:

وی ادامه داد: صنعت ترکیه در همه زمینه ها به تولید فناوری پیشرفته متمرکز است ، ترکیه مشتاقانه منتظر است تا خودروی داخلی این رشته را بگیرد. نیروی محرکه پروژه خودروسازی داخلی که با سرمایه گذاری تقریباً 3 میلیارد دلار محقق خواهد شد ، رقابتی خواهد بود. بخش خودرو سازی ترکیه در 12 سال گذشته مقام رهبری صادرات خود را از دست نداده است.در طی کل این فرآیند ، Automekanika استانبول به مرکز اصلی صنعت تبدیل شده است.ما بر این باوریم که صنعت خودروسازی به اهداف جدید خود خواهد رسید. به سرعت و بزرگترین حامی آن در این مسیر Automekanika استانبول خواهد بود.

تایفون یاردوم ، مدیرعامل مسی فرانکفورت استانبول ، تأکید می کند که Automekanika استانبول سومین نمایشگاه بزرگ خودرو در سال پس از فرانکفورت و شانگهای است و توضیح می دهد؛

وی گفت: “برجسته ترین ویژگی Automekanika استانبول این است که یکی از نمایشگاه های بین المللی ترکیه با 50٪ شرکت کنندگان غرفه داران خارجی هستند. همراه با غرفه داران انفرادی از سراسر جهان ، 12 غرفه کشور از آلمان تا چین وجود دارد که خلاقانه ترین و متمایزترین محصولات در آن نمایش داده می شود. در سالهای اخیر ، این نمایشگاه به دلیل علاقه و تقاضای زیاد شرکتهای خارجی جنجالی برپا کرده و مجدداً به عنوان نقطه ملاقات برای متخصصان این صنعت از کشورهای بی شماری ، به ویژه از اروپا ، خاورمیانه ، شمال آفریقا و کشورهای مشترک المنافع استفاده خواهد شد. Automekanika استانبول از همه گروههای محصولات و خدمات در صنعت خودرو درخواست می کند و فرصت های شغلی خوبی را به شرکت کنندگان ارائه می دهد. ”

“برنامه ماموریت خریداران” از وزارت اقتصاد تا Automekanika استانبول

امسال ، در چارچوب “برنامه ماموریت خریداران” ، Automekanika استانبول از 37 نمایندگی بین المللی از 11 کشور استقبال خواهد کرد. نمایندگان خریدار از کشورهای مختلف ، به ویژه از اروپا ، خاورمیانه و آفریقا از این نمایشگاه بازدید می کنند و غرفه داران این فرصت را دارند که با بسیاری از خریداران بین المللی ملاقات کنند. تمام شرکت های داخلی و بین المللی که قصد سرمایه گذاری در بازار کشورهای همسایه را دارند ، می توانند معاملات تجاری جدیدی را امضا کنند.

فن آوری های آینده برای صنعت خودرو

همراه با گروه های جدید محصولات در معرض نمایش ، امسال Automekanika استانبول این امکان را به شرکت های محلی و بین المللی می دهد تا محصولات نوآورانه خود را در مناطقی که برای قطعات و قطعات ، قطعات تعمیر ، تعمیر و نگهداری ، لوازم جانبی و تنظیم ، روان کننده ها ، بازسازی لاستیک و چرخ ها ، باتری ها ، تبلیغ می کنند. تحرک الکترونیکی ، کارواش شهر. در کنار مناطق تبلیغاتی ویژه و برنامه های برگزار شده ، سمینارها ، کارگاه ها و رویدادهای مختلف با ارائه هیجان انگیز توسط متخصصان این صنعت برگزار می شود.

در دوازدهمین سالگرد خود ، Automekanika استانبول بار دیگر میزبان E-Mobility and Technologies of the Future خواهد بود که به موجب آن ایده ها و محصولات خلاقانه ای در مورد آینده فناوری ها ارائه خواهد شد.

صنعت خودرو ، تأمین کنندگان و کارآفرینان جدید مطالعات خود را در مورد سیستم های درایو جایگزین ، رانندگی خودمختار ، تحولات ساخت خودرو ، مدیریت ناوگان آینده ، ایستگاه های شارژ هوشمند ، مدیریت داده ها و فناوری های جایگزین سوخت نشان می دهند. همچنین ارائه هایی ارائه خواهد شد که در مورد تحولات مهیج در زمینه سرویس از راه دور ، باتری وسیله نقلیه الکتریکی و باتری ماشین صحبت خواهد شد.

با گسترده شدن اتومبیل های برقی ، امسال Automekanika استانبول برای اولین بار موضوع ایستگاه های شارژ را مطرح می کند که در صدر دستور کار صنعت خودرو قرار دارد. اولین برنامه های ویژه برنامه های آموزشی است که در Car Wash City در سالن 14 برگزار خواهد شد ، جایی که محصولات Service & Repair در معرض نمایش هستند. این آموزش ها شامل فیلم های پنجره ای تا تمیز کردن وسایل نقلیه ، از روکش سرامیکی گرفته تا رفع غرق شدن در خودروها خواهد بود.

Aasa به تامین -Automotive پس انجمن، APRA – قطعات خودرو Remanufacturers انجمن، AKÜDER – انجمن باتری، ASA – انجمن فدرال از تولید کنندگان و واردکنندگان خودرو سرویس تجهیزات (آلمان)، AUSDER – انجمن سیستم های حمل و نقل هوشمند، EGEA – اروپا گاراژ انجمن تجهیزات (بلژیک)، FIGIEFA – خودرو Aftermarket توزیع کننده، HDMA – سنگین انجمن سازندگان، ترکی کائوچو و مواد مرکب انجمن تولیدکنندگان، ITO – استانبول اتاق بازرگانی، MEMA – انجمن سازندگان تجهیزات موتور، OAC- در خارج از کشور شورای خودرو، OIB – انجمن اولوداگ صنعت خودرو صادر کننده است، OSS – ترکیه خودرو انجمن پس، OTOMDER – انجمن مهندسی خودرو، TAYSAD -Association قطعات خودرو و قطعات تولید کننده، TEHAD – ترکیه برق و انجمن خودروهای هیبرید، TOBFED – همه مراقبت از خودرو فدراسیون انجمن های ترکیه ، ZDK – فدراسیون آلمان برای معاملات و تعمیرات موتور ، TOBB – اتحادیه اتاق ها و بورس کالاهای ترکیه ، KOSGEB – ریاست توسعه و پشتیبانی مدیریت شرکت های کوچک و متوسط.

اطلاعات پیش زمینه در مورد مسی فرانکفورت

مسی فرانکفورت بزرگترین نمایشگاه تجاری ، کنگره و برگزار کننده رویدادهای جهان با زمینه های نمایشگاهی خاص خود است. این شرکت با حدود 2300 * کارمند در 30 مکان ، فروش سالانه بالغ بر 647 * میلیون یورو را تولید می کند. این گروه به لطف روابط بسیار گسترده خود با بخش های مربوطه و شبکه فروش بین المللی خود ، به طور موثر به دنبال منافع تجاری مشتریان خود می باشد. طیف گسترده ای از خدمات – چه در داخل و چه از طریق اینترنت – تضمین می کند که مشتریان در سراسر جهان هنگام برنامه ریزی ، سازماندهی و اجرای رویدادهای خود از کیفیت و انعطاف پذیری بالایی برخوردار باشند. طیف گسترده ای از خدمات شامل اجاره زمین نمایشگاه ، ساخت و ساز نمایشگاه و بازاریابی ، پرسنل و خدمات غذایی است. این شرکت با داشتن دفتر مرکزی خود در فرانکفورت ام ماین ، متعلق به شهر فرانکفورت (60 درصد) و ایالت هسا (40 درصد) است.

نمایه نمایشگاه:

قطعات و قطعات
تعمیر و نگهداری
تجهیزات جانبی
روان کننده ها
لاستیک و چرخ ها را مجدداً اصلاح کنید
باتری
OSS / FIGIEFA (انجمن)
تحرک الکترونیکی
شهر کارواش

نمایه بازدیدکننده:

دفاتر واردکننده و فرانشیز که از صنعت خدمات خودرو هستند
شرکت تولید کننده
عمده فروش
خرده فروش
صادرکننده

زمینه های نمایشگاه

Automekanika استانبول در نمایشگاه TUYAP نمایشگاه ، مرکز همایش و کنگره در Beylikdüzü / Büyükçekmece در استانبول ترکیه برگزار می شود. سایت این نمایشگاه مجموعه ای از امکانات را برای بازدید کننده بین المللی مانند دستگاه های خودپرداز ، تسهیلات تبادل ، غرفه های خبری ، امکانات نماز و همچنین چندین فروشگاه مواد غذایی با غذای بین المللی و ترکی فراهم می کند.

زنان در صنعت اتومبیل – پنل گفتگوی زنان

سمینارها امسال با جلب توجه مطالب و کنفرانس های بین المللی با کیفیت عالی که هر سال به صنعت افزوده می شود ، امسال آکادمی Automekanika در مورد نقش زنان در صنعت بحث کرد. مدیران برجسته صنعت اتومبیل سازی ترکیه در “زنان در صنعت خودرو سازی” صحبت کردند . پانل “زنان صحبت” با همکاری KAGİDER برگزار شد . آکادمی Automekanika که با محتوا و همایش های بین المللی خود جلب توجه می کند ، درمورد نقش زنان در بخش برای نخستین بار در سال جاری در پانل “زنان صحبت” بحث کرد. مدیران زن در صنعت خودرو از مرسدس بنز Türk ، کمیسیون زنان TOBFED ، بنیاد Faydası Çok Multi و ترکیه تراکتورپنل هایی که در پانل صنعت خودرو شرکت کرده بودند ، حضور داشتند. “زنان صحبت می کنند”.