ثبت برند، طرح و ثبت اختراع در ترکیه

انتخاب نام تجاری مناسب با ظرفیت برند شدن
انتخاب هویت بصری مناسب شامل طراحی لوگو، انتخاب رنگ‌سازمانی، شعار مناسب، کاراکتر مناسب و …

ثبت شرکت و ثبت طرح و اختراع و اخذ کارت بازرگانی

ثبت‌نام تجاری یا برند، ثبت طرح و ثبت اختراع در ترکیه و اخذ کارت بازرگانی، به‌صورت کاملاً رسمی و قابل دفاع در مراجع قضایی از دیگر خدمات اسپرلوس می‌باشد.

اسپرلوس صرفاً مجری نیست، معتقدیم شاید خیلی‌ها می‌توانند در ثبت برند به شما خدمات قابل‌قبول ارائه کنند اما انتخاب یک نام تجاری مناسب با اصول برندینگ نیازمند تجربه و علم برندینگ می‌باشد.
اسپرلوس با مشاوره‌ی مناسب قبل از انتخاب نام تجاری در تمامی مراحل همراه شما خواهد بود.
مراحلی از قبیل:
پیشنهاد نام تجاری مناسب و با ظرفیت برند شدن با توجه به کسب و کار
انتخاب هویت بصری مناسب شامل طراحی لوگو، انتخاب رنگ‌سازمانی، شعار مناسب، کاراکتر مناسب و…
ثبت طرح در کشور ترکیه و ثبت اختراع در ترکیه از دیگر خدمات ماست.
یکی از اقدامات انجام‌شده توسط اسپرلوس، ثبت برخی از برند ها در ترکیه است که جنبه بین المللی دارد در واقع با ثبت طرح و نقشه فرش تولیدی خود می‌توانید از سود جویان کپی کار محفوظ بمانید.
مشاور اصولی در انتخاب زمینه فعالیت و میزان سرمایه اولیه و مشاوره مالیاتی طبق قوانین کشور ترکیه پایه و اصول درست یک فعالیت اقتصادی در هر کشوری مستلزم انجام مراحل قانونی ثبت شرکت و اطلاع‌رسانی درست کارکرد آن فعالیت به اداره مالیات می‌باشد.

ثبت شرکت به‌صورت صحیح و با در نظر گرفتن تمامی نکاتی که شروع یک فعالیت اقتصادی به آن نیاز دارد نیازمند علم و تجربه کافی بوده و در توان وکلای با سابقه ثبتی می‌باشد. مسائلی اعم از انتخاب نام شرکت، تحریر صحیح موضوع فعالیت شرکت، مشاوره صحیح و درست در زمینه میزان سرمایه اولیه شرکت و…

لذا اسپرلوس با در نظر گرفتن نیازهای مشتریان گرامی، مشاوره‌های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و موارد پیرامون به آنان داده و با تخصیص بهترین وکلای ثبتی این مهم را در راستای خدمت‌رسانی درست، دقیق و به‌موقع به آنان، لحاظ داشته است.

مجموعه خدمات مربوط به ثبت شرکت در اسپرلوس شامل: مشاوره تلفنی و اطلاع‌رسانی مشتریان از مدارک مربوط به ثبت شرکت و مشاوره حضوری جهت انجام هرچه بهینه‌تر کردن انتخاب موضوع فعالیت و نحوه ثبت می‌باشد.