قوانین و مقررات وب سایت اسپرلوس

وبسایت اسپرلوس طبق قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند و کاربران محترم موظفند هیچ‌گونه مطلب سیاسی یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ کاربری این افراد لغو خواهد شد
«قوانین و مقررات» بیانگر در الویت بودن آنها بر هر توافق دیگری خواهد بود. مدیریت وبسایت محق خواهد بود هر زمان وبسایت را به‌روزرسانی «قوانین و مقررات» را بدون هیچ محدودیتی در هر زمان و بدون اطلاع کاربران دارد . چنین تغییر و یا حذفی از زمان انتشار نسخه به روز شده «قوانین و مقررات» در وب‌سایت به صورت قانونی شامل حال کاربر خواهد شد و این کاملا به عهده کاربر است که از مفاد «شرایط و ضوابط استفاده» را به دقت مطالعه نمایید .
حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت اسپرلوس تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت اسپراوس است؛ وب‌سایت اسپرلوس حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
خدمات و محتوياتی که توسط اسپرلوس تولید و عرضه می‌شوند؛ صرفا جهت استفاده‌ در وب‌سایت اسپرلوس هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از وب‌سایت اسپرلوس توسط فرد حقیقی یا حقوقی داخلی و خارجی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی اسپرلوس و لینک به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ کتبی از مسئولان وب‌سایت اسپرلوس مجاز است .
اطلاعات وبسایت اسپرلوس از معتبر ترین منابع و با دقت زیاد گرد آوردی می شود. با این حال قبل از برنامه ریزی جهت حضور در نمایشگاه و یا تورهای فرهنگی هنری برای اطلاع از هرگونه تغییر احتمالی به وبسایت برگزار کننده آن را نیز بررسی دقیق نمایید.
هرگونه سوء استفاده از نام اسپرلوس ، سایت اینترنتی اسپرلوس ، مکاتبه از طرف اسپرلوس یا استفاده از نام‌های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید، ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس‌دهندگان و سرویس‌گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.
وب‌سایت اسپرلوس اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد ذکر شده در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
وب‌سایت اسپرلوس ممکن است جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و… از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.
وبسایت اسپرلوس مسئولیتی در مورد محتوای وب‌سايت‌هایی که به آن‌ها لینک شده است،نخواهد داشت. این سایت‌ها توسط گروه اسپرلوس تولید نشده‌اند و وجود آن‌ها، به منزله‌ تایید یا ارتباط ما با تولیدکنندگان آن‌ها نخواهد بود.

وب‌سایت اسپرلوس پایگاه اینترنتی دیگری جز www.esperlus.net و زیر‌مجموعه‌های آن نداشته و تنها از همین راه با کاربران خود تماس می‌گیرد. سایر مکاتبات اینترنتی از آدرس‌ی جز آدرس‌رسمی و معتبر این وب‌سایت، مورد تایید اسپرلوس نیست.
مسئولیت استفاده از خدمات این سایت بر عهدهٔ کاربران است و اسپرلوس هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیرمستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده از این سایت نخواهد داشت.
تلاش وبسایت اسپرلوس، نشر خدمات با اطلاعات صحیح و درست است، اما نمی‌تواند صحت خدمات را تضمین نماید و هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال خدمات برعهده نخواهد گرفت.
با توجه به ارتباط گسترده اسپرلوس با برگزارکنندگان نمایشگاه ها در ترکیه و یا نمایندگان انحصاری ایشان، درصورت دریافت هرگونه درخواست که برآورده کردن آن در حوزه اختیارات ایشان باشد، درخواست به برگزار کننده ارجاع داده می شود.
استفاده از این وب‌سایت اسپرلوس برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است. برای تبلیغ بر روی این سایت می‌توانید با ما تماس گرفته و از شرایط تبلیغ آگاه شوید.
در صورت عدم رعایت هر یک از موارد فوق، سایت اینترنتی اسپرلوس مجاز به طرح شکایت از طریق مراجع قانونی ذی‌صلاح و دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل یا خارج از کشور و روشن کردن اذهان عمومی درباره‌ی تخطی صورت گرفته خواهد بود.
چنانچه مشتری ممنوع الخروج باشد و یا در بدو ورود به کشور مقامات محلی از ورود آن به کشور جلوگیری نمایند، مشتری ملزم به پرداخت هزینه های صورت گرفته از سوی اسپرلوس با ارائه مستندات و مدارک مربوطه خواهد بود .
مبلغ پیش پرداخت صورت گرفته بابت بخشی از هزینه پرداختی در خصوص رزرو غرفه اعمال خواهد شد در صورت عدم پیگیری موضوع از جانب متقاضی هزینه پیش پرداخت بابت هزینه خدمات ارائه شده توسط شرکت محسوب و قابل استرداد نخواهد بود. در صورتی که مشتری در خارج از کشور مستقلا و خارج از برنامه گشت ارائه شده نسبت به خریداری خدمات اختیاری اقدام نموده ودر آن شرکت نماید، هزینه و مسئولیت عواقب آن در خصوص بروز حوادث بر عهده مشتری خواهد بود . کنترل تاریخ اعتبار گذرنامه گردشگر و شرایط سنی همراهان بر عهده مشتری می باشد . لذا در صورت قصور در این زمینه توسط مشتری، مسئولیتی متوجه اسپرلوس نخواهد بود .
اسپرلوس متعهد است که برنامه سفر و گشت مورد توافق را به طور کامل و دقیق انجام دهد، لذا در صورت وقوع حوادث و پیشامدهای غیرمنتظره از قبیل جنگ، شورش ، اعتصاب و مشکلاتی که از کنترل اسپرلوس خارج بوده و سبب ابطال یا تغییر برنامه شود مسئولیتی متوجه اسپرلوس نخواهد بود .

نکات ضروری تورهای نمایشگاهی

تعداد نفرات برگزاری تور حداقل ۴ نفر خواهد بود
چنانچه تور به حد نصاب لازم نرسد، خدمات ترانسفر روزانه به محل نمایشگاه و فرودگاه و بلعکس، تامین مترجم و گشت شهری و اماکن دیدنی ، بیمه مسافرتی و کارت ورود نمایشگاه در صورت تمایل مسافر به صورت انفرادی ارائه می شود و مابه التفاوت از مسافر دریافت می گردد و در غیر اینصورت چنانچه هزینه ای بابت آنها دریافت شده باشد، به مشتری مسترد می گردد.
کنترل کلیه موارد مربوط به صحت گذرنامه از قبیل اعتبار زمانی ، مهر خروج و یا ممنوعیت خروج از کشور ، به عهده خود فرد خواهد بود.
پرداخت حداقل ۶۰ درصد کل هزینه تور در زمان ثبت نام الزامی است و ده روز قبل از سفر کل هزینه های ارزی و ریالی می بایست تسویه گردد.