نمایشگاه ساختمان و مصالح ساختمانی و نمایشگاه فناوریها

Yapı – Turkeybuild استانبول از سال 1978 مواد و مصالح ساختمانی بین المللی در سطح بین المللی در سراسر ترکیه را در سراسر ترکیه ارائه داده است. آوردن جهان به ترکیه Yapı – استانبول ترکیه با نمایندگان صنعت ساختمان از ترکیه ، بالکان ، آفریقای شمالی ، خاورمیانه ، روسیه و کشورهای مشترک المنافع همکاری می کند. این رویدادها فرصتی برای ارائه و کشف جدیدترین نوآوری های محصول و به عنوان سکوهای توسعه busiens است. در این نمایشگاه همچنین برنامه های تجاری غنی برای حمایت از متخصصان صنعت و بهره مندی از این بخش.

 

تاریخ:
18 – 22 آوریل 2020

۳۰ فروردین الی  ۳ اردیبهشت 1399

 

ساعات ملاقات:
18-19-20-21 ژوئن ، 2020 / 10.00 – 18.00
22 ژوئن 2020 / 10.00 – 17:00
محل:
کنوانسیون و کنگره نمایشگاه Tüyap نمایشگاه – Büyükçekmece / ISTANBUL

زمان باقی مانده تا برگزاری نمایشگاه ساختمان و مصالح ساختمانی و نمایشگاه فناوریها

{"animation":"smooth","circlewidth":"0.1","backgroundwidth":"1.2","backgroundcolor":"#ffffff","is_days":"1","daysbackgroundcolor":"#e3be32","is_hours":"1","hoursbackgroundcolor":"#36b0e3","is_minutes":"1","minutesbackgroundcolor":"#75bf44","is_seconds":"1","secondsbackgroundcolor":"#66c5af","days_text":"\u0631\u0648\u0632","hours_text":"\u0633\u0627\u0639\u062a","minutes_text":"\u062f\u0642\u06cc\u0642\u0647","seconds_text":"\u062b\u0627\u0646\u06cc\u0647"}

تهیه کارت ورود به نمایشگاه ساختمان و مصالح ساختمانی و نمایشگاه فناوریها

خدمات تور نمایشگاه ساختمان و مصالح ساختمانی و نمایشگاه فناوریها

راهنما و مترجم فارسی زبان

بیمه مسافرتی تجاری

رزرو هتل

خدمات ترانسفر

تهیه بلیط هواپیما

خدمات غرفه داران نمایشگاه ساختمان و مصالح ساختمانی و نمایشگاه فناوریها

تامین مترجم

رزرو هتل و بلیط هواپیما

قراردادهای تجاری

خدمات رزرو غرفه

غرفه سازی

خدمات تشریفات و پذیرایی

خدمات ترانسفر

طراحی غرفه

ویدئوی نمایشگاه ساختمان و مصالح ساختمانی و نمایشگاه فناوریها

درباره نمایشگاه ساختمان و مصالح ساختمانی و نمایشگاه فناوریها بیشتر بدانید

Yapı – Turkeybuild استانبول از سال 1978 مواد و مصالح ساختمانی بین المللی در سطح بین المللی در سراسر ترکیه را در سراسر ترکیه ارائه داده است.

آوردن جهان به ترکیه

Yapı – استانبول ترکیه با نمایندگان صنعت ساختمان از ترکیه ، بالکان ، آفریقای شمالی ، خاورمیانه ، روسیه و کشورهای مشترک المنافع همکاری می کند. این رویدادها فرصتی برای ارائه و کشف جدیدترین نوآوری های محصول و به عنوان سکوهای توسعه busiens است. در این نمایشگاه همچنین برنامه های تجاری غنی برای حمایت از متخصصان صنعت و بهره مندی از این بخش ارائه شده است.

محتوای نمایش کیفیت برای افزایش قدرت منطقه

محتوای این رویدادها از جمله رویدادهای بستر توسعه تجارت ، پروژه های کشور مهمان ، مهمان منطقه و بازار Tarket و جوایز ایستاده طلایی Magent ، از جمله ابزارهای شهرت شرکت در بخش ساختمان شده اند. در این روش ، نمایشگاه ها به بخش ساختمان ترکیه تبدیل می شوند به یک ستاره در حال افزایش. با تقدیر از همکاری های بین المللی که انجام می دهد ، به عنوان واسطه ای در انتقال دانش جهانی و فرصت های شغلی به منطقه عمل می کند.

Yapı – Turkeybuild استانبول توسط Hyve

چرا نمایشگاه؟

Yapı – Turkeybuild استانبول سکویی برای مارک ها برای دستیابی به بخش عظیم و ساختمانی ترکیه است. بیش از 40 سال است که ما مارک ها را به خریداران وصل کرده ایم – و می توانیم همین کار را برای شما انجام دهیم.

این نمایشگاه که در آوریل 2020 برگزار می شود ، محل اصلی ملاقات برای بخش ساختمان در ترکیه و منطقه به طور کلی است. با بزرگترین مارک های کشور ، سخنرانان برتر و رویدادهای آموزشی و فرصت های شبکه ، این مرکز کانون سال جامعه است.

این امر YAPI Turkeybuild را به مؤثرترین راه برای تقویت برند شما ، رشد شبکه و انجام تجارت در ترکیه تبدیل می کند. بازده سرمایه گذاری و زمان شما بی نظیر است – در آوریل 2020 به ما بپیوندید.

Group plc برگزار می شود.

گروه Hyve یکی از برگزار کنندگان برجسته نمایشگاه ها و کنفرانس های تجارت بین المللی است که بیش از 130 نمایشگاه و همایش سالانه در سراسر جهان برگزار می کند.

خریداران چه کسانی هستند؟

با مشتری های بالقوه خود با Yap Me ملاقات کنید – بازدید کنندگان و سازندگان تور ترکیه در استانبول از سراسر ترکیه و جهان می آیند.
پایگاه بازدید کننده ما مملو از خریدار ، نمونه ، تأثیرگذار ، معماران و … به طور خلاصه ، تمام افرادی است که برای انجام کار باید با آنها ملاقات کنید.

در Turkeybuild 2019 بیش از 240 خریدار حرفه ای از 14 کشور ، از جمله ترکیه ، 335 جلسه B2B با غرفه داران برگزار کردند.

چرا از YAPI – TURKEYBUILD ISTANBUL دیدن می کنید؟

Yapı – ساخت ترکیه در استانبول طولانی ترین تأسیس ، بزرگترین و بهترین نمایشگاه ساختمان در ترکیه است. این مرکز برای خریداران ، تولید کنندگان ، توزیع کنندگان و مصنوعات – نه فقط از ترکیه بلکه برای مناطق اطراف نیز هست.

نمایه نمایشگاه:

عایق
مواد شیمیایی ساختمان
رنگ
سقف
سیستم های ساختاری
نصب و راه اندازی
آسانسورها
محوطه سازی
نرم افزار
کارگاه (درب – ویندوز)
نما
درب اتوماتیک
محافظت از آفتاب
ماشین آلات ساختمانی
سخت افزار و ابزار
فولاد ساختمانی
سازه های پیش ساخته
سیستم های ساختمان
به پایان رساندن
پوشش دیوار و کف
تجهیزات حمام-آشپزخانه
درب و لوازم جانبی
برق
روشنایی
اتوماسیون

نمایه بازدیدکننده:

ساخت و ساز
طراحی معماری
عمده فروشی
طراحی داخلی و تزئینات
خرده فروشی
پایان کار
مدیریت املاک
رسانه ها
دیگر