نمایشگاه پیچ و اتصالات استانبول

نمایشگاه بین المللی پیچ و اتصالات استانبول محصولاتی چون اتصال دهنده ها،پیچ و مهره ها و مواد خام و ماشین الات مرتبط به نمایش گذاشته می شود.بزرگان این صنعت در این نمایشگاه معتبر جهانی محصولات خود رابه نمایش می گذارند.این نمایشگاه با امکانات متفاوت زمینه را برای فروش بیشتر و یافتن شرکاری تجاری فراهم می سازد.

در صورت تمایل به بازدید و یا شرکت در نمایشگاه پیچ و اتصالات استانبول از گزینه های زیر استفاده کنید.

 

تاریخ شروع نمایشگاه:
27 – 29  فوریه 2020

8 اسفند الی 10 اسفند 1398

ساعات بازدید از نمایشگاه :
پنجشنبه 27 فوریه 2020 10:00 – 17:00
جمعه ، 28 فوریه 2020 10:00 – 17:00
شنبه 29 فوریه 2020 10:00 – 16:00
محل برگزاری نمایشگاه :
Cumhuriyet، Eski، Hadımköy Yolu Cd 9/1، 34500 Büyükçekmece / İstanbul / Turkey

زمان باقی مانده تا برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی اتصال دهنده و فن آوری ثابت

{"animation":"smooth","circlewidth":"0.1","backgroundwidth":"1.2","backgroundcolor":"#ffffff","is_days":"1","daysbackgroundcolor":"#e3be32","is_hours":"1","hoursbackgroundcolor":"#36b0e3","is_minutes":"1","minutesbackgroundcolor":"#75bf44","is_seconds":"1","secondsbackgroundcolor":"#66c5af","days_text":"\u0631\u0648\u0632","hours_text":"\u0633\u0627\u0639\u062a","minutes_text":"\u062f\u0642\u06cc\u0642\u0647","seconds_text":"\u062b\u0627\u0646\u06cc\u0647"}

تهیه کارت ورود به نمایشگاه بین المللی اتصال دهنده و فن آوری ثابت

 

تهیه کارت ورود به نمایشگاه

خدمات مسافرتی نمایشگاه بین المللی اتصال دهنده و فن آوری ثابت

 

رزرو هتل

تهیه بلیط هواپیما

خدمات ترانسفر

راهنما و مترجم فارسی زبان

خدمات غرفه داران نمایشگاه بین المللی اتصال دهنده و فن آوری ثابت

 

تامین مترجم

رزرو هتل

خدمات رزرو غرفه

خدمات تشریفات و پذیرایی

قراردادهای تجاری

تهیه بلیط هواپیما

غرفه سازی

ویدئوی نمایشگاه بین المللی اتصال دهنده و فن آوری ثابت

درباره نمایشگاه بین المللی اتصال دهنده و فن آوری ثابت بیشتر بدانید

 

نمایشگاه بین المللی پیچ و اتصالات استانبول محصولاتی چون اتصال دهنده ها،پیچ و مهره ها و مواد خام و ماشین الات مرتبط به نمایش گذاشته می شود.بزرگان این صنعت در این نمایشگاه معتبر جهانی محصولات خود رابه نمایش می گذارند.این نمایشگاه با امکانات متفاوت زمینه را برای فروش بیشتر و یافتن شرکاری تجاری فراهم می سازد که در استانبول ، پایتخت تجاری ترکیه و بزرگترین شهر اروپا برگزار می شود ، یک رویداد مهم در مجموعه نمایشگاه های Fastener می باشد.
این نمایش با سابقه اثبات شده در جذب بازدید کنندگان داخلی و خارجی ، زمینه ساز ایده آل برای تولید و برقراری تماس های موفق در ترکیه و منطقه اوراسیا را به تولید کنندگان و کارشناسان صنعت می دهد.

این نمایش با سابقه اثبات شده در جذب بازدید کنندگان داخلی و خارجی ، زمینه ساز ایده آل برای تولید و برقراری تماس های موفق در ترکیه و منطقه اوراسیا را به تولید کنندگان و کارشناسان صنعت می دهد.

اتومبیل
تولید انرژی و تولید انرژی
ساخت و ساز و مهندسی عمران
مهندسی عمومی – سبک / سنگین
کالاهای الکترونیکی و برقی
تولید مبلمان

ساخت و نصب HVAC
محصولات فلزی
تفریحی و تفریحی دریایی
فن اوری ارتباطات
مواد بهداشتی و لوله کشی
هوافضا
نصب و راه اندازی

 

این گردهمایی سه روزه محدود به شرکت شرکت عرضه کننده کالا در صنعت محدود و دارای ظرفیت مناسب می باشد و می تواند یک نماینده رسمی را برای شما فراهم کند تا بتواند با شما به عنوان نماینده در روت ، همکاری مشارکتها ، به دست آوردن صاحبان شغلی و داشتن موضع گیری کمک کند. این یک بار ضروری برای اجرای ارشد ، مهندسین ، خریداران و سایر متخصصان در تولید ، توانمندی و کاربری کاربر کاربر است.

این نمایشگاه فرصت های عالی برای برقراری تماس های جدید و دیدار با مشتری رو در رو فراهم می کند
ترکیه در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین کشورهای تولید کننده اتصال دهنده های اروپا است که به دلیل تقاضای داخلی از صنایع کلیدی ، از جمله خودرو ، کالاهای برقی ، زیرساخت ها و انرژی سوق می یابد.
نام تجاری بست نمایشگاه است که به خوبی در سطح بین المللی در بست و رفع صنعت تاسیس این رویداد از حمایت انجمن ها و نشریات پیشرو در صنعت برخوردار است.

سازندگان Mack Brooks Fuarcılık A.Ş اعلام کرده است که نمایشگاه آینده Fastener نمایشگاه ترکیه ، پنجمین نمایشگاه بین المللی اتصال دهنده و فن آوری ثابت را به مکان جدیدی یعنی T theyap در استانبول منتقل می کند. تاریخ برگزاری Fastener Fair Turkey 2020 نگهداری می شود. این نمایش از 27 تا 29 فوریه 2020 در سالن 12 در مرکز نمایشگاه Tüyap در استانبول برگزار می شود.

Tüyap با داشتن سالن های مدرن و زیرساخت های عالی ، مکان ایده آل برای Fastener Fair Turkey است. این نمایشگاه بزرگ و بزرگ که بزرگترین مرکز نمایشگاهی ترکیه است ، امکانات عالی و خدمات فنی با بالاترین استانداردها را ارائه می دهد. موقعیت مکانی جدید جایگاه Fastener Fair Turkey را به عنوان نمایشگاه برتر این بخش صنعت برای بازار ترکیه تقویت می کند. ما به همه غرفه داران تضمین می کنیم که با حرکت به این مکان جدید ، حضور خود را در نمایشگاه بهتر نشان دهند. “” الیویا گریسکلی ، مدیر نمایشگاه نمایشگاه Fastener Fair Turkey ، به نمایندگی از برگزار کنندگان می گوید.

بیش از 100 غرفه دار در حال حاضر فضای ایستاده خود را در Fastener Fair Turkey 2020 تأمین کرده اند ، و در حدود 3،000 متر مربع در فضای نمایشگاه خالص قرار دارند. در حالی که تا به امروز اکثریت زیادی از غرفه داران شرکت های ترکیه هستند ، 15٪ از شرکت های نمایشگاه دار از خارج از ترکیه می آیند.

وی گفت: “با مکان جدید مشهور بین المللی ، ما اطمینان داریم که نمایشگاه را هم در اندازه و هم با مشارکت بین المللی توسعه دهیم. برای تولید کنندگان ، تأمین کنندگان و توزیع کنندگان Fastener Fair Turkey یک رویداد مهم در منطقه اوراسیا است و بازدید کننده ها را از بخش های مهم صنعت مانند خودرو ، سخت افزار ، ساخت و ساز و مهندسی عمران جذب می کند. ”

نسخه قبلی Fastener Fair Turkey در سال 2018 با نتایج بسیار مثبت به پایان رسید و شاهد افزایش 70 درصدی تعداد بازدید کنندگان بود. بیش از 190 غرفه دار از 14 کشور و در مجموع 2900 بازدید کننده تجاری از 48 کشور در این رویداد تخصصی صنعت حضور داشتند. بررسی نمایشگاه نشان داد که 98٪ از غرفه داران به طور کامل یا جزئی از اهداف خود دست یافته اند و 92٪ از غرفه داران در این نمایشگاه تماس های تجاری جدیدی برقرار کرده اند.

نمایه نمایشگاه Fastener Fair Turkey ، اتصال دهنده ها و اتصالات صنعتی ، اتصالات ساختمانی ، سیستم های مونتاژ و نصب ، فناوری ساخت بست ، تجهیزات ذخیره سازی و کارخانه و همچنین خدمات مربوطه را در بر می گیرد. بازدید کنندگان از نمایشگاه Fastener عمده فروشان ، توزیع کنندگان ، مهندسین و تولید کنندگان بخش های مختلف صنعت هستند.

Fastener Fair Turkey بخشی از سری نمایشگاههای Fastener Fair در سراسر جهان برای صنعت اتصال دهنده و فیکسچر است. رویدادهای دیگر شامل Fastener Fair France، Fastener Fair India، Fastener Fair Italy، Fastener Fair Mexico، Fastener Fair USA و رویداد پرچمدار Fastener Fair Stuttgart در آلمان ، نمایشگاه تجاری پیشرو در جهان برای این بخش صنعت است.

مکان ایده آل

استانبول بزرگترین و پویاترین مرکز تجاری ترکیه است که در چهارراه اروپا ، آسیا و آفریقا واقع شده است. استانبول با ارائه دوازدهمین سیستم بزرگ فرودگاهی جهان ، از اکتبر 2018 با افتتاح 10.3 میلیارد یورو فرودگاه جدید استانبول ، مسافران بیشتری را به خود جذب می کند. از سال 2016 ، استانبول با افتتاح یک پل سوم و یک تونل جدید در سراسر بسفر نیز دسترسی خود را افزایش داده است.

ترکیه دوازدهمین بزرگترین و سومین رشد اقتصادی جهان با جمعیتی بالغ بر 82 میلیون نفر است و محل استقرار سریع و بطور فزاینده صادرات محور و رفع بخش است. از سال 2003 ، اقتصاد ترکیه با رشد 6 درصدی در سال و بخش تولید ترکیه با 12 درصد عظیم در سال و بخشهای پر رونق از جمله هوافضا ، خودرو ، الکترونیک ، انرژی و مهندسی رشد می کند.

سرعت ایستاده فضای پر سرعت با موفقیت موفقیت Fastener Fair Turkey 2018 ، که در ماه مارس برگزار شد ، بیش از 100 شرکت در حال حاضر 75٪ فضای نمایشگاه را در Fastener Fair Turkey 2020 تأمین کرده اند. اینها شامل شرکت هایی از ترکیه ، فرانسه ، آلمان ، ایتالیا ، چین و تایوان است.

رزرو غرفه نمایشگاه به خوبی در حال انجام است – امروز استعلام موضع خود را برای ما ارسال کنید تا حضور شرکت شما در این گردهمایی بی نظیر را تضمین کنیم!

ضبط حضور و کیفیت بازدید کننده بالا Fastener Fair Turkey 2018 190 غرفه دار از 14 کشور جهان را به خود جلب کرد. همچنین از 2،900 بازدید کننده – 70٪ بیشتر از سال 2016 – از ترکیه و 47 کشور دیگر استقبال کرده است.

بازخورد از Fastener Fair Turkey 2018 نشان می دهد که 92٪ از غرفه داران تماس های تجاری جدیدی برقرار کرده اند ، 98.6٪ به طور کامل یا جزئی اهداف خود را برآورده کرده اند ، و 95٪ تصور می کنند که به خوبی سازمان یافته بوده و از کیفیت و تنوع بازدید کنندگان خوشحال هستند.

Olivia Griscelli ، مدیر نمایشگاه در برگزارکنندگان Mack Brooks Fuarcılık AŞ ، با اظهار نظر درباره برنامه ها و چشم اندازهای Fastener Fair Turkey 2020 ، می گوید: “ما در حال حاضر علاقه جدی برای شرکت در نمایشگاه بعدی در سال 2020 مشاهده می کنیم ، که با تقاضای زیاد و اعتماد به نفس تقویت شده است. صنعت ، و تمرکز روزافزون بر فروش های بین المللی. ”

پوشش کامل صنعت Fastener Fair Turkey طیف کاملی از بست و اتصالات صنعتی ، تعمیرات ساخت و ساز ، سیستم های مونتاژ و نصب ، تجهیزات و مواد ساخت بست ، و لجستیک و خدمات را در بر می گیرد.

طیف گسترده ای از غرفه داران نشان دهنده تنوع بازارهایی است که توسط صنعت بست و تعمیرات ارائه می شود. اینها شامل هوافضا ، خودرو ، ساخت و ساز ، مهندسی عمران ، محصولات الکتریکی ، مهندسی مکانیک ، سخت افزار و DIY و ماشین آلات کشاورزی و خارج از بزرگراه است.

نمایشگاه اتصال دهنده ها – اتصال حرفه ای های اتصال دهنده در سراسر جهان Fastener Fair Turkey توسط Mack Brooks Fuarcılık AŞ برگزار می شود. این بخشی از سری بسیار موفق نمایشگاه های Fastener Fair برای صنایع اتصال دهنده و فیکسچر است. این موارد عبارتند از Fastener Fair Italy، Fastener Fair France France، Fastener Fair India، Fastener Fair Mexico، Fastener Fair USA و رویداد پرچمدار Fastener Fair Stuttgart ، پیشروترین تجارت جهانی در این بخش