هفدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول

نمایشگاه بزرگ نخ جهان در استانبول با گرد هم آوردن تولیدکنندگان صنعت بین المللی پارچه و لباس مجدداً میزبان شرکت کنندگان و بازدید کنندگان کشورهای مختلف خواهد بود تا بستر فروش و بازاریابی این صنعت را شکل دهد و ترکیه را به قطب تجارت بین المللی نخ و تولید پارچه تبدیل شود.

در صورت تمایل به حضور و یا بازدید و شرکت در نمایشگاه نخ استانبول از گزینه های زیر استفاده کنید.

تاریخ:
27 – 29 فوریه 2020

8 اسفند الی 10 اسفند 1398

 

ساعات ملاقات:
27-28 فوریه ، 2020 / 10.00 – 18.00
29 فوریه 2020 / 10.00 – 17:00
محل برگزاری نمایشگاه:
مرکز همایش و کنگره نمایشگاه Tüyap – Buyukcekmece / ISTANBUL

زمان باقی مانده تا برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول

{"animation":"smooth","circlewidth":"0.1","backgroundwidth":"1.2","backgroundcolor":"#ffffff","is_days":"1","daysbackgroundcolor":"#e3be32","is_hours":"1","hoursbackgroundcolor":"#36b0e3","is_minutes":"1","minutesbackgroundcolor":"#75bf44","is_seconds":"1","secondsbackgroundcolor":"#66c5af","days_text":"\u0631\u0648\u0632","hours_text":"\u0633\u0627\u0639\u062a","minutes_text":"\u062f\u0642\u06cc\u0642\u0647","seconds_text":"\u062b\u0627\u0646\u06cc\u0647"}

تهیه کارت ورود به هفدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول

تهیه کارت ورود به نمایشگاه

خدمات مسافرتی هفدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول

رزرو هتل

راهنما و مترجم فارسی زبان

خدمات ترانسفر

تهیه بلیط هواپیما

خدمات غرفه داران هفدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول

خدمات رزرو غرفه

رزرو هتل و بلیط هواپیما

قراردادهای تجاری

خدمات تشریفات و پذیرایی

غرفه سازی

تامین مترجم

ویدئوی هفدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول

درباره هفدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول

نمایشگاه بزرگ نخ نخبگان اوراسیا ،برای هفدهمین بار ، نمایشگاه بین المللی نخ استانبول در حال آماده سازی است تا شرکت کنندگان و بازدید کنندگان خود را در همان سقف جمع کند. به عنوان دومین نمایشگاه بزرگ نخ در جهان و بزرگترین در اوراسیا ، نمایشگاه بین المللی نخ استانبول شرکت کنندگان و بازدید کنندگان را در مقیاس جهانی گرد هم می آورد. شرکت های برتر نوآورانه و فناوری گرا با ارائه آخرین فن آوری ها و روندهای صنعت نخ در این نمایشگاه ، بازدید کنندگان را برای یافتن بهترین محصولات با بهترین قیمت ها فراهم می کنند. نمایشگاه بین المللی نخ استانبول ، که انگشتی بر روی نبض دارد. تجارت جهانی نخ ، بین 8 اسفند الی 10 اسفند 1398  و  27 تا 29 فوریه 2020 در Tyap برگزار می شود.
این نمایشگاه به تولید کنندگان پارچه های بافتنی و بافته شده ، tricots ، منسوجات خانگی و جوراب این فرصت را می دهد تا تامین کننده های جدیدی را پیدا کنند و به بازدید کنندگان خود اجازه می دهد تولید کنندگان مختلف و محصولات جدید را کشف کنند و در عین حال مزایای قیمت را برای تولیدکنندگان که مایل به کاهش هزینه های تولید هستند.
این نمایشگاه که شرکت های پیشرو در صنعت نخ با بهترین محصولات با کیفیت ، اعم از ارگانیک و فناوری ارائه می دهند ، مزایای بی شماری را برای آن دسته از متخصصان فراهم می کند که می خواهند خود را با بخش آشنا کرده و با آنها آشنا شوند و کاربردهای جدید صنعت نخ را بیاموزند. نمایشگاه بین المللی نخ استانبول با نمایش خلاقانه ترین و مرغوب ترین نخ ، درهای بازرگانی کشورمان را با وفور به سراسر جهان باز می کند و بار دیگر به چشم همه تولید کنندگان نساجی تبدیل می شود که به دنبال شرایط اقتصادی و باکیفیت تولید هستند.

موفقیت بزرگ توسط نمایشگاه نخ نخ استانبول در سال 2019 شانزدهمین نمایشگاه بین المللی نخ استانبول که توسط Tüyap Faries و با میزبانی 302 شرکت و نمایندگان شرکت از 22 کشور برگزار شد ، از 9،854 بازدید کننده در کل استقبال کرد ، از این تعداد 1،752 نفر از خارج از کشور و 8102 از داخل ترکیه.
در طول نمایشگاه نخ ، که شرکت کنندگان و بازدید کنندگان و همچنین نمایندگان بخش برای تحقق سرمایه گذاری های جهانی گرد هم آمده بودند ، مارک های پیشرو این بخش مشتری های جدیدی به دست آوردند و همکاری های جهانی را انجام دادند.

همکاری های جهانی در FAIR FARN GLOBAL همکاری در نخ FAIR بزرگترین نمایشگاه اوراسیا در این بخش، 16 نخ نمایشگاه بین المللی استانبول، سازماندهی شده توسط Tüyap نمایشگاه ها، یک بار دیگر موفقیت بزرگ به دست آورد. این نمایشگاه که با حضور 302 شرکت و نماینده شرکت از 22 کشور برگزار شد ، در کل میزبان 9 هزار و 854 بازدید کننده بود ، از این تعداد 1 752 نفر از خارج از کشور و 8 هزار و 102 مورد از داخل ترکیه.

در طول نمایشگاه نخ ، که در آن شرکت کنندگان و بازدید کنندگان و همچنین نمایندگان بخش برای تحقق سرمایه گذاری های جهانی گرد هم آمده بودند ، برندهای بخش پیشرو مشتری های جدیدی را به دست آوردند و همکاری های جهانی را انجام دادند.
در خلال مذاکرات با شرکت های شرکت کننده در پایان نمایشگاه ، مورد تأکید قرار گرفت که نمایشگاه نخ با توجه به همکاری های تجاری این بخش در سال 2019 به دلیل بازدیدکنندگان واجد شرایط از 81 کشور ، پرشورترین نمایشگاه بود.
400 بازدید کننده از 22 کشور جهان که میزبان Tüyap Faries هستند با تشکر از سالها فعالیت تبلیغاتی بین المللی ، تیمهای خرید متشکل از 400 خریدار ، تولیدکننده نساجی ، روسای اتاق بازرگانی و صنایع ، کنسولها و روسای انجمن از آلمان ، جمهوری آذربایجان ، بلاروس ، بوسنی و هرزگوین ، الجزایر ، جمهوری چک ، گرجستان ، ایران ، قزاقستان ، قرقیزستان ، مقدونیه ، مصر ، مولداوی ، ازبکستان ، روسیه ، صربستان ، تونس ، ترکمنستان ، اوکراین ، اردن و ونزوئلا با تمام هزینه های پرداخت شده توسط Tüyap Fours میزبان شدند. کمیته هایی که در طول نمایشگاه متوجه تعداد قابل توجهی از خرید شدند ، گفتند که مرکز تجارت جهانی نخ ، نمایشگاه نخ استانبول است.

شرکت های شرکت کننده در نمایشگاه ساخته شده اتصالات مهم تجاری به عنوان بخشی از سازمان های کمیته وزارت تجارت ترکیه و ITKIB (انجمن صادر کنندگان پارچه و مواد اولیه استانبول) ، کمیته هایی از مجموع 9 کشور (جمهوری چک ، قرقیزستان ، تونس ، ونزوئلا ، مولداوی ، صربستان ، ازبکستان ، روسیه) و اردن) که مکان صادرات هدف این صنعت هستند ، با شرکت های شرکت کننده گفت و گوهای تجاری شدید را تحقق بخشید. نمایشگاه بعدی ما که توسط تیم ما برای یک سال و با در نظر گرفتن خواسته های شرکت کنندگان و بازدید کنندگان تهیه شده است ، نمایشگاه نخ استانبول نه تنها در ترکیه بلکه در سراسر جهان به لطف فعالیت های تبلیغاتی جهانی شناخته شده است. این نمایشگاه که به یک گردهمایی تبدیل شده است
نقطه ای که نماینده بخش نساجی با بازدید کنندگان و شرکت کنندگان خارجی خود هر ساله در حال افزایش است ، با کمک به صادرات این بخش با فناوری های جدید ، محصولات باکیفیت و شرکت های پیشرو در تاریخ 27-28-29 فوریه 2020 ادامه خواهد یافت.

مشخصات بازدید کننده

تولید کنندگان انواع پارچه
تولید کنندگان لباس بافتنی
تولید کنندگان لباس بافتنی
تولید کنندگان لباس زیر زنانه
تولید کنندگان پرحجم
تولید کنندگان منسوجات خانگی
تولید کنندگان فرش
تولید کنندگان نخ
تولید کنندگان پتو
واردکنندگان
تولید کنندگان پارچه فنی
تولید کنندگان پارچه های نظامی
تولید کنندگان پارچه پزشکی
فروشندگان نخ
تولید کنندگان شلوار جین
تولید کنندگان برچسب و پچ
تولید کنندگان نوار باریک بافته شده
تولید کنندگان فیبر
تولیدکننده بوم و چادر
صادرکنندگان

نمایشگاه بین المللی نخ استانبول

پروفایل جذاب
نخ های نخی
نخهای طبیعی
نخ الاستانه
نخهای احیا شده
نخهای پشمی
نخ های فلزی
نخ های ویسکوز
نخهای فنی
نخهای اکریلیک
نخ های خیاطی
نخ های فانتزی
نخ های گلدوزی
نخهای پلی استر
نخهای نایلونی
نخ ابریشم
نخهای بافندگی دستی
نخهای پلی پروپیلن
نخهای بافتی
نخهای پلی آمید
الیاف
نخهای کتان
نخهای احیا شده